KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12756151
nr 1275 6151
Ferdinand Fagerlin
(1825-1907), Sverige
Teckning, Interiör. Signerad, daterad 1846. Blyerts, 21x30 cm
Ferdinand Fagerlin, svensk bildkonstnär född 1825, död 1907.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:18:01
13/9 20:18:51
Ferdinand Fagerlin
Läs mer om Ferdinand Fagerlin